Pismo do Zarządu w sprawie wysokich cen w NOT

Z uwagi na coraz liczniejsze skargi pracowników Południowego Koncernu Węglowego S.A. na wysokie ceny artykułów spożywczych do sporządzania posiłków profilaktycznych przez pracowników we własnym zakresie Organizacje Związkowe działające w Południowym Koncernie Węglowym S.A. wysłały pismo do Zarządu PKW S.A.

Pismo ma na celu zmianę obecnej sytuacji. W piśmie Związki Zawodowe sugerują dwa rozwiązania. Pierwsze to zwiększenie ilości kontrahentów co pozwoliło by na konkurencyjność, drugie rozwiązanie to bony żywnościowe realizowane przez Sodexsho, podobnie jak w niektórych kopalniach Kompani Węglowej S.A.
Organizacjom Związkowym chodzi o wprowadzenie zdrowej konkurencji na której zyskają pracownicy Południowego Koncernu Węglowego S.A.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Pismo do Zarządu kliknij tutaj >>>