Ilość wyświetleń: 2 839

Elektroniczna legitymacja i zniżki na paliwa

Już jest elektroniczna legitymacja członkowska NSZZ Solidarność. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu powstanie baza danych członków Związku. Najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym, a użytkownicy legitymacji będą korzystać z bonusów i pewnych przywilejów. Dodatkowo pierwszą korzyścią dla członków Solidarności z nowoczesnego rozwiązania są zniżki na paliwa na stacjach LOTOS. 

W przyszłości legitymacja elektroniczna wyprze kartę Grosik, dzięki której w tej chwili można korzystać z punktów rabatowych w pewnych placówkach usługowych i handlowych. Aktualnie toczą się rozmowy z ogólnopolską siecią handlową na temat rabatów dla użytkowników nowej elektronicznej legitymacji związkowej.

Zgromadzone dane ułatwią szybsze docieranie z informacjami do wszystkich członków „Solidarności”. Możliwe będzie m.in. bezpośrednie przesyłanie „Tygodnika Solidarność”.

Zwracamy się więc do wszystkich członków Związku o wykonanie postanowień uchwały poprzez wypełnienie wniosków o wydanie Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej, które organizacja zakładowa przekazuje do Zarządu Regionu

Aby wprowadzanie danych przebiegło sprawnie, każde pola we wniosku powinny być wypełnione czytelnie. Do uzyskania legitymacji niezbędne jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru pesel. Obowiązkowe jest także złożenie pod wnioskiem własnoręcznego podpisu. Dodatkowo na zniżki na paliwa należy wypełnić załącznik na 2 do wniosku. 

Pobierz i wypełnij wniosek i załącznik a następnie dostarcz do biura NSZZ Solidarność na szybach Piłsudski i Sobieski. Bliższe informacje pod nr. Telefonu 5712.

Wniosek do pobrania tutaj >>>

Załącznik nr 2 na zniżki na paliwa LOTOS tutaj >>>