Ilość wyświetleń: 357

Dzień Dziecka 2009

Trzydziestego maja na łowisku Grajdołek w Jeleniu odbyły się coroczne zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez ZOZ NSZZ Solidarność w Południowym Koncernie Węglowym S.A. Zakład Górniczy Sobieski. Na łowisko wstawiło się sześćdziesięciu młodych adeptów wędkarstwa. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe, dzieci do dziesiątego roku życia oraz młodzież do osiemnastego roku życia.


Po kilku godzinnych wzmaganiach  poznaliśmy zwycięzców. W grupie młodszej zwycięzcą  okazał się Odrzywołek Kacper miejsce drugie zajął Pluta Bartłomiej natomiast na miejscu trzecim uplasował się Kożuchowicz Kacper. W starszej grupie pierwsze miejsce na podium przypadło dla Kamila Kisiel tuż za nim była Borowska Dominika na miejscu trzecim był Fedak Damian.


Puchary oraz dyplomy zwycięzcom wręczali Prezes Południowego Koncernu Węglowego S.A. pan Andrzej Szymkiewicz, Dyrektor ds. Pracy Zakładu Górniczego Sobieski pan Piotr Lichota oraz Przewodniczący ZOZ NSZ Solidarność w PKW S.A. Zakład Górniczy Sobieski Waldemar Sopata. Każdy z uczestników zawodów otrzymał nagrodę rzeczową. Przewodniczący Waldemar Spata podziękował wszystkim uczestnikom, oraz sponsorom bez których nie mogła by się odbyć ta impreza. Szczególnie podziękował Działowi Socjalnemu Zakład Górniczy Sobieski oraz SKOK Jaworzno.


Po oficjalnej części dzieci wraz z rodzicami w rodzinnej atmosferze spędziły czas przy kiełbaskach z grilla. Choć pogoda nie dopisała, dopisał za to duch przyjaznej rywalizacji oraz piknik rodzinny.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Zdjęcia z Dnia Dziecka 2009 r. >>>