Porozumienie w sprawie uruchomienia środków dla Pracowników TWd

Po długotrwałych negocjacjach dziś w Katowicach reprezentatywne Organizacje Związkowe oraz Zarząd TAURON Wydobycie S.A. porozumiały się co do uruchomienia Osobowego Funduszu Płac dla pracowników TAURON Wydobycie.

Jak czytamy w dokumencie:” Mając na uwadze sytuację społeczną w TAURON Wydobycie S.A. i postulaty wysuwane przez Organizacje Związkowe, jak również zaangażowanie Pracowników w realizację zadań wynikających z powierzonych obowiązków w roku 2019, Strony uzgodniły uruchomienie środków w ramach Osobowego Funduszu Płac ( OFP ) zgodnie z ustaleniami prowadzonego dialogu społecznego.”

Strony uzgodniły, że w ramach funduszu pracownicy spółki otrzymają nie później niż do 31.07.2019 r. 1000 zł w przeliczeniu na pełny etat według stanu zatrudnienia na dzień 30.06.2019 r.

Kompletna treść porozumienia tutaj>>>

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.