Ilość wyświetleń: 302

Zapraszamy na kolejną akcję krwiodawczą

W piątek 15 marca zapraszamy na kolejną  akcję krwiodawczą organizowaną wspólnie przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładzie Górniczym Sobieski oraz NSZZ Solidarność w PKW S.A.  ZG Sobieski.

 

W piątek 15 marca zapraszamy na kolejną  akcję krwiodawczą organizowaną wspólnie przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładzie Górniczym Sobieski oraz NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski.


Jak zwykle akcja odbędzie się na parkingu stołówki szybu Piłsudski w godzinach od 800 do 1400 gdzie zostanie podstawiony autokar do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Aby oddać krew należy koniecznie zjeść lekki posiłek, trzeba być zdrowym, mieć od 18 do 65 lat, ważyć, co najmniej 50 kg i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem.

Prosimy wszystkich chętnych, którzy tego dnia chcą oddać krew, aby zgłaszać ten fakt wcześniej kierownikom oddziałów, by mogli zabezpieczyć obłożenie ważnych robót, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż nieobecność kilku osób z jednej zmiany może zakłócić pewne prace w oddziałach.


Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.