Ilość wyświetleń: 418

Zawody wędkarskie

Waga 2, 645 kg złowionych ryb przesądziła o pierwszym miejscu w sobotnich zawodach wędkarskich o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski.

 

Waga 2, 645 kg złowionych ryb przesądziła o pierwszym miejscu w sobotnich zawodach wędkarskich o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski.


W sobotę 22 września na stawie Grajdołek w jaworznickim Jeleniu odbyły się kolejne zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski. Cykliczna impreza zgromadziła prawie trzydziestu zawodników, członków NSZZ Solidarność. Słońce jeszcze nie wzeszło z nad horyzontu, kiedy zawodnicy przystąpili do losowania stanowisk. Delikatna mgiełka otulała jeszcze łowisko, gdy wędkarze przygotowywali się do połowów. Punktualnie o ósmej rano sędzia zawodów Kamil Kisiel dał sygnał do rozpoczęcia rywalizacji. Pogoda nie rozpieszczała wędkarzy w połowie rywalizacji zaczął padać deszcz, lecz nie odstraszył on wędkarzy.

Po czterech godzinach sędzia przystąpił do warzenia ryb po półgodzinie znane były już nazwiska zwycięzców. Pierwsze miejsce z wagą 2, 645 kg zajął emerytowany górnik Andrzej Porwit, na miejscu drugim z wagą 2, 540 kg uplasował się Beniamin Kozub, natomiast miejsce trzecie przypadło Zbyszkowi Jarze z wynikiem 1, 120 kg. Czwarte miejsce zajął Kazimierz Fila natomiast piąte Władysław Wątroba.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali Przewodniczący NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski Waldemar Sopata, Prezes firmy NOT Mirosław Chudy przedstawiciele Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Pracowników PKW S.A.  Kazimierz Kępiński oraz Mirosław Pietroń a także przyjaciel Solidarności Robert Śmierciak.

Dziękujemy gospodarzom Grajdołka kołu PZW nr 94 w Jeleniu oraz Komisji Socjalnej za współorganizację imprezy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy jak zwykle pomimo niesprzyjającej pogody nie zawiedli, dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji całego przedsięwzięcia. Dla wszystkich serdeczne Bóg Zapłać.

Zdjęcia z zawodów wędkarskich o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność ZG Sobieski 22.09.2012r. >>>

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.