Ilość wyświetleń: 280

Oddaj Krew – podziel się życiem

Zapraszamy na koleją akcję krwiodawczą. Już w piątek 16 listopada na parkingu przed stołówką szybu Piłsudski zostanie podstawiony autokar przystosowany do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Zapraszamy na koleją akcję krwiodawczą. Już w piątek 16 listopada w godzinach od 800 do 1400 na parkingu przed stołówką szybu Piłsudski zostanie podstawiony autokar przystosowany do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic. Jak zwykle zbiórkę krwi organizują wspólnie Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładzie Górniczym Sobieski oraz NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski.

 


Aby oddać krew należy koniecznie zjeść lekki posiłek, trzeba być zdrowym, mieć od 18 do 65 lat, ważyć, co najmniej 50 kg i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem.

Prosimy wszystkich chętnych, którzy tego dnia chcą oddać krew, aby zgłaszać ten fakt wcześniej kierownikom oddziałów, by mogli zabezpieczyć obłożenie ważnych robót, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż nieobecność kilku osób z jednej zmiany może zakłócić pewne prace w oddziałach.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Podziel krwią, może ona uratować komuś życie!!!

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.