Ilość wyświetleń: 318

Kolejne zwycięztwo

Sekcja Terenowa NSZZ Solidarność miasta Jaworzno zorganizowała zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego tej sekcji. Zawody odbyły się w niedzielę 2 października na zalewie Sosina. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn reprezentujące NSZZ Solidarność w Jaworznie. Były to drużyny: DB Shenker, Huty Szkła Szczakowa, Elektrowni Jaworzno III, ZG Sobieski oraz zawodnicy emerytów ZG Sobieski.

 

 

Drużynę ZG Sobieski reprezentowali: Beniamin Kozub, Robert Michalik oraz Piotr Odrzywołek, natomiast emerytów reprezentowali: Zbigniew Jara, Andrzej Porwit i Edward Borowski. Pogoda była wymarzona do wędkowania, słonecznie, ciepło lekki wiaterek chłodził zawodników. Łowienie odbywało się od godziny 9 do 12. Po trzech godzinach zmagań sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb.


Po kilkunastu minutach sędzia ogłosił wyniki: pierwsze miejsce zajęła drużyna NSZZ Solidarność ZG Sobieski, na miejscu drugim byli zawodnicy drużyny emerytów ZG Sobieski na trzecim uplasowała się kadra DB Shenker, miejsce czwarte zajęli wędkarze z Elektrowni Jaworzno III natomiast miejsce piąte przypadło zawodnikom z Huty Szkła Szczakowa.


Indywidualnie najlepszym wędkarzem został Michalik Robert z drużyny ZG Sobieski z wynikiem 3, 140 kg. Były to już drugie zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność Sekcji Terenowej miasta Jaworzno kolejne już za rok. Nad całością imprezy czuwali przedstawiciele Koła PZW nr 57 z Szczakowej. Po oficjalnej części gospodarze łowiska zaprosili zawodników na ciepły posiłek.


Sekcja Terenowa NSZZ Solidarność miasta Jaworzno dziękuje kołu PZW nr 57 z Szczakowej za udostępnienie łowiska oraz fachowo przeprowadzone zawody.

 

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność  ZG Sobieski .

Zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego Sekcji Terenowej NSZZ Solidarność Miasta Jaworzna  02.10.2011r.>>>