Ilość wyświetleń: 494

200 zł dla członków NSZZ Solidarność

To niepowtarzalna okazja dla członków NSZZ Solidarność. Od 1 sierpnia rusza akcja 200 zł na wypoczynek dla członków NSZZ Solidarność. 200 zł w bonie będzie można wykorzystać na wypoczynek w Zakopanem, Jarnołtówku lub w Spale. Akcja kierowana jest nie tylko do obecnych członków Solidarności z bonu skorzystać będą mogli również osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji. 

Bon będzie można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021 r. na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o. 200 zł będzie można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w ośrodku Ziemowit w Jarnołtówku, w ośrodkach Savoy i Żbik w Spale, ośrodku Hyrny w Zakopanem a także w willi Sienkiewiczówka w Zakopanem. 


Jak zarezerwować pobyt

  • Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-maila z recepcją wybranego ośrodka lub dzwoniąc telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
  • Rezerwując poprzez Booking lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

Na jakich warunkach można wykorzystać bon

  • Pobyt minimum dwa noclegi.
  • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS

  • Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
  • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Jeśli macie pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e mail: solidarnosc@doms.com.pl

Rezerwacje w ośrodkach można składać drogą elektroniczną: 

Więcej na 

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.