Rada Społeczna pisze do Prezesa Lubery w sprawie podwyżek

Rada Społeczna TAURON PE po poniedziałkowym spotkaniu wystosowała do Prezesa Zarządu TAURON PE pana Dariusza Lubery pismo w sprawie warunków przyjęcia porozumienia płacowego.

Rada Społeczna uzależnia podjęcie decyzji z podpisaniem porozumienia od rozwiązania problemu z kosztami przeniesionymi.

Rada Społeczna TAURON PE to ciało powołane na wzór komisji trójstronnej, skupia organizacje związkowe z poszczególnych spółek TAURONU, które są organizacjami reprezentatywnymi tj. NSZZ Solidarność, OPZZ oraz Forum Związków Zawodowych.

TAURON Wydobycie S.A. reprezentuje trzech przedstawicieli: Waldemar Sopata szef Solidarności z TAURON Wydobycie, Krzysztof Kraus przewodniczący ZZ Górników w Polsce oraz Maciej Bochenek przewodniczący ZZ Kadra w ZG Sobieski.

Pismo do Prezesa Lubery tutaj >>>

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.