Ilość wyświetleń: 344

Świąteczne posiedzenie Komisji Zakładowej

Chciałbym złożyć życzenia zdrowych, radosnych, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Samych łask od narodzonego Jezusa, nie tylko na święta, ale na cały przyszły rok. – Tymi słowami przywitał Przewodniczący KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski przedstawicieli Komisji Zakładowej oraz Zakładowej Komisji Rewizyjnej na świątecznym posiedzeniu KZ, które odbyło się w piątek 20 grudnia.

Chciałbym złożyć życzenia zdrowych, radosnych, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Samych łask od narodzonego Jezusa, nie tylko na święta, ale na cały przyszły rok. – Tymi słowami przywitał Przewodniczący KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski przedstawicieli Komisji Zakładowej oraz Zakładowej Komisji Rewizyjnej na świątecznym posiedzeniu KZ, które odbyło się w piątek 20 grudnia. – Pozdrowienia, podziękowania i najlepsze życzenia od przewodniczącego Zarządu Regionu Śląsko – Dąbrowskiej Solidarności Dominika Kolorza, od przewodniczącego górniczej Solidarności Jarosława Grzesika a także od przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność Piotra Dudy. – Kontynuował przewodniczący Sopata.

 

Tradycyjnie przed świętami organizowane jest ostatnie w roku zebranie KZ połączone z opłatkiem, aby podsumować mijający rok. To ostatnie spotkanie w tym gronie, ponieważ zgodnie z harmonogramem początkiem styczna odbędą się wybory delegatów na ZZD NSZZ Solidarność ZG Sobieski a do końca marca wyłoniona ma być KZ oraz KR.

 

 

 

 

Dział Informacyjny KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.