Zapraszamy na pikietę pod Pałac Prezydencki !!!

To już pewne w czwartek 24 maja odbędzie się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie pikieta w obronie wieku emerytalnego. NSZZ Solidarność zdecydowała się na podjęciu akcji w celu zwrócenia uwagi Bronisława Komorowskiego, aby nie podpisywał ustawy zmuszającej Polaków do pracy do śmierci.

Po głosowaniach w Sejmie i w Senacie to właśnie od Prezydenta będzie zależał los tej pseudo reformy emerytalnej. Nie dajmy się ogłupić propagandzie koalicji PO – PSL – Ruch Palikota.

Zachęcamy do uczestnictwa w tej pikiecie w jedności siła.

Zapisy na pikietę w Warszawie 24 maja odbywają się w biurach NSZZ Solidarność ZG Sobieski na szybach Piłsudski i Sobieski.

Jeżeli sami sobie nie pomożemy to nikt za nas pewnych spraw nie załatwi a na pewno nie załatwią tego politycy, którzy patrzą jedynie swojego interesu i działają pod dyktand biurokratów z Unii Europejskiej.

Dział informacji Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność ZG Sobieski.