Po spotkaniu z Dyrekcją ZG Sobieski

Na środowym spotkaniu Dyrekcji ZG Sobieski z Organizacjami Związkowymi, przedstawiciele pracodawcy poinformowali o kilku istotnych sprawach dotyczących ZG Sobieski.

Nastąpi zmiana w godzinach pracy pralni. Pralnia będzie czynna w godzinach od 530 do 1500, natomiast w środy od godziny 530 do 1830.

Bardzo ważna informacja to problemy w dostawie ciepłej wody. W dniach od piątku 14 do poniedziałku 17 września nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody. Przerwa ta podyktowane jest pracami, które przeprowadza ciepłownia i ZG Sobieski nie ma na to wpływu. W sobotę 15 września i niedzielę 16 w ZG Sobieski będzie minimalne obłożenie załogi.  Dyrekcja zapewnia jednak, że postara się zapewnić dostateczną ilość ciepłej wody na potrzeby pracowników naszego zakładu z innych źródeł.

Kolejna ważna informacja to modernizacja parkingów przy szybach Piłsudski i Sobieski. Wkrótce parkingi będą przerobione w ten sposób, aby były dostępne dla większej ilości osób.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.