Ilość wyświetleń: 340

Barbórkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Piłkarze oddziału drugiego powtórnie zwyciężyli w Barbórkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

 

Piłkarze oddziału drugiego powtórnie zwyciężyli w Barbórkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

W dniach 24 – 25 listopada w hali MCKiS w jaworznickim Osiedlu Stałym odbył się tradycyjny  Barbórkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej pracowników Zakładu Górniczego Sobieski. W tegorocznej edycji rozgrywek wzięło udział 14 drużyn podzielonych na 4 grupy.


W sobotę 25 listopada odbyły się eliminacje w grupach z których do dalszych rozgrywek przeszło po dwa zespoły z największym dorobkiem punktów.

W niedzielę 26 listopada odbyły się spotkania z których do ścisłego finału przeszły cztery zespoły. O miejsce trzecie naprzeciw siebie stanęły drużyny oddziału taśmowego oraz szybowego. Piłkarze GT nie dali żadnej szansy futsalowcom z Msz i pokonali ich 4 do 0. W finale spotkali się faworyci turnieju, futboliści z oddziałów G-2 oraz GPD. Zawodnicy z oddziału drugiego królowali na boisku pokonując bramkarza przewozu aż pięciokrotnie, piłkarzom GPD udało się zdobyć tylko jedną bramkę i wynikiem 5 do 1 po raz kolejny zdobyli mistrzostwo w Barbórkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Miejsce pierwsze zajęła drużyna G-2, drugie GPD na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy GT natomiast czwarte miejsce przypadło piłkarzom Msz. Najlepszym strzelcem turnieju został Robert Głodek z oddziału MD.

Podsumowując całość turnieju to nie lada niespodziankom było uzyskanie tak dobrych wyników przez zespoły oddziałów taśmowego oraz szybowego, które zaszły tak wysoko. Ich wynik jasno pokazuję, że każda drużyna ma szansę na zwycięstwo w rozgrywkach.

Turniej jak zwykle został zorganizowany przez Komisję Socjalną ZG Sobieski. Pamiątkowe puchary oraz nagrody wręczali wspólnie kierownik Działu Socjalnego Pani Anna Strzałkowska wraz z przedstawicielem Komisji Socjalnej Piotrem Misiem.

Kolejny barbórkowy turniej już za rok ciekawe czy któraś drużyna przerwie passę zespołów oddziałów G-2 oraz GPD? Czas pokaże.

Zdjęcia z Barbórkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jaworzno 24 – 25.11.2012r. >>>

Dział Informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.