Ilość wyświetleń: 501

Turniej im. K. Zachnika

W niedzielę 7 listopada odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Zachnika. Po raz kolejny impreza odbyła się w jaworznickiej hali widowiskowo sportowej. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn KWK Borynia,  KWK Bielszowice, ZG Sobieski, Państwowa Straż Pożarna Jaworzno oraz MOZ Baildon.

Podobnie jak rok temu nie było mocnych na zawodników z KWK Borynia, którzy zajęli pierwsze miejsce na miejscu drugim uplasowała się drużyna gospodarzy z ZG Sobieski natomiast miejsce trzecie zajęli związkowcy z jaworznickiej Straży Pożarnej. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Siemek ze Straży Pożarnej w Jaworznie natomiast króla strzelców otrzymał Łukasz Olszewski reprezentant KWK Borynia.
Nagrody oraz puchary wręczali Piotr Duda Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, Bogdan Biś zastępca Piotra Dudy oraz Przewodniczący Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność w PKW S.A. ZG Sobieski Waldemar Sopata. – Dziękuję tym, którzy pamiętają o tym turnieju, wam zawodnikom, ale również waszym szefom, którzy cały rok organizują w komisjach zakładowych zabawę i sport. To są bardzo ważne rzeczy. – Mówił Piotr Duda podczas wręczania nagród. Przypomniał, iż to właśnie Kazimierz Zachnik 8 lat temu był inicjatorem rozgrywek związkowców a po jego śmierci turniej został nazwany jego imieniem.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Zdjęcia z turnieju im. Kazimierza Zachnika Jaworzno 07.11.2010r. >>>