Ilość wyświetleń: 341

Zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego

W sobotę 5 września odbyły się coroczne zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność w Południowym Koncernie Węglowym S.A. Zakład Górniczy Sobieski. Na stawie Grajdołek w Jeleniu o cenne nagrody walczyło trzydziestu trzech wędkarzy. O godzinie 8,30 sędzia a zarazem prezes Koła PZW nr 94 w Jeleniu Józef Sojk dał sygnał do rozpoczęcia połowów. Po trzech godzinach sędzia przystąpił do ważenia ryb na stanowiskach wędkarskich. Po kilkunastu minutach sędzia ogłosił wyniki. Pierwsze miejsce zajął Jara Zbigniew, tuż za nim znalazł się Kozub Beniamin, na miejscu trzecim uplasował się Porwit Andrzej, czwarte  w kolejności był Kisiel Kamil a piąte miejsce zajął Odrzywołek Piotr.Nagrody, puchary i dyplomy wręczał osobiście Przewodniczący NSZZ Solidarność w Południowym Koncernie Węglowym S.A. ZG Sobieski Waldemar Sopata wraz ze Skarbnikiem naszej organizacji związkowej Janem Olszyńskim.
Po rozdaniu nagród wszyscy uczestnicy zawodów wraz z organizatorami i zaproszonymi gośćmi spędzili miło czas przy golonce. Wędkarze wspominali swoje sportowe osiągnięcia. Wszyscy miło spędzili czas.


Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tegorocznych zawodów, sponsorom oraz dla Koła PZW nr 94 w Jeleniu.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącego zdjęcia >>>