Ilość wyświetleń: 445

Wakacyjne bony “Solidarności” będą ważne o miesiąc dłużej

Oferta przygotowana na 40-lecie „Solidarności” została przedłużona. Według założeń każdy członek Związku mógł zrealizować w jednym z kilku górskich ośrodków wypoczynkowych specjalny bon. Końcowy termin został wyznaczony pierwotnie na 31 lipca 2021. W związku z pandemią i wynikającymi z tego obostrzeniami, które wpłynęły na plany wielu rodzin, szefostwo ośrodków DOMS podjęło decyzję o zmianie.

DOMS

– Wykorzystanie bonów solidarnościowych zostaje przedłużone do 31 sierpnia 2021 – informuje Katarzyna Węgłowska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w spółce DOMS.

To właśnie na wypoczynek w jednym z ośrodków tego przedsiębiorstwa można przeznaczyć 200 zł. Takiej wartości bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020 był członkiem Związku NSZZ „Solidarność” (bon można było otrzymać w organizacji Związku, w której dana osoba jest zarejestrowana).

Ośrodki znajdują się w Jarnołtówku, Spale oraz Zakopanem. Swoim bonem można płacić za wszystkie usługi świadczone w tych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

– Ośrodki DOMS to doskonałe miejsce dla realizacji wyjątkowego wypoczynku bądź wydarzenia biznesowego – zachęca Katarzyna Węgłowska. – Ofertę naszą opieramy o przygotowane przez nas obiekty, odnajdujące się w nowych aranżacjach, bądź w prostocie i tradycji dotychczasowego przekazu.

Z czego korzystamy?

Do tej pory członkowie Solidarności najchętniej korzystali z ośrodka Hyrny w Zakopanem oraz z Ośrodka Ziemowit w Jarnotłówku.

Pierwszy z tych punktów to ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy, który znajduje się w centrum miasta, u podnóża tatr. Ze względu na doskonałą lokalizację do najsłynniejszych atrakcji turystycznych Zakopanego można wybrać się spacerem. Otoczony górską przyrodą, ośrodek oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z widokiem na Tatry oraz atrakcyjne Centrum Odnowy Biologicznej.

– Jest to miejsce, gdzie można skorzystać z wyjątkowej oferty gastronomicznej restauracji Rzemiosło Smaku lub zabawić się w Strefie H 20. Jest również jednym z największych ośrodków konferencyjnych w Polsce – mówi Katarzyna Węgłowska.

Źródło: solidarnosc.org.pl