Ilość wyświetleń: 247

6 marca manifestacja w Warszawie! Nie może Ciebie tam zabraknąć!!!

6 marca w Warszawie odbędzie się wspólna manifestacja NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych oraz NSZZ Solidarność. Na ulicach Stolicy spotkają się wspólnie rolnicy, górnicy, hutnicy, pracownicy motoryzacji i wielu innych.

Tu już nie chodzi tylko o niekontrolowany napływ złej jakości żywności z Ukrainy i innych krajów z poza UE. Tu chodzi o przeżycie każdego z nas. Powstrzymaniem „zielonej religii”, którą chce nam zafundować unijny estabilshment w formie pięknie brzmiącego „zielonego ładu”. 

Chora unijna polityka klimatyczna doprowadzi w krótkim czasie do ubóstwa społeczeństwa unijnego. NSZZ Solidarność od lat alarmuje, że polityka klimatyczna UE to katastrofa dla Polski i Europy. Teraz bezpośrednio polityka ta dotyka również rolników, którzy zbuntowali się w całej UE i licznie wyszli na ulicę. Jeśli się nie zjednoczymy teraz, to unijni biurokraci wykończą po kolei: rolników, górników, hutników, pracowników motoryzacji. Jedną branżę po drugiej. 

Musimy sobie wyjaśnić, co tak naprawdę oznacza wprowadzenie „zielonego ładu” w formie jaką proponują ludzie z unijnych biurowców: drogi prąd i ciepło, nowe podatki na energię oraz zakaz ogrzewania węglem i gazem. Gigantyczne opodatkowanie benzyny, a potem zakaz sprzedaży aut spalinowych. Przymusowe dostosowanie budynków do „zeroemisyjności” na koszt właściciela. Upadek lub ucieczka poza granice UE przemysłu, a więc masowe zwolnienia i bezrobocie. Zniszczenie polskiego rolnictwa w imię klimatycznej ideologii. Drożyzna w sklepach, ogromne koszty transportu zostaną przerzucone na klientów. A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Nie bądźmy obojętni. Już dziś zapraszamy na manifestację w Warszawie! Jeśli Ty nie pojedziesz, nie przeciwstawisz się chorej polityce klimatycznej, to za Ciebie zdecydują unijni biurokraci.

Zapraszamy do biur NSZZ Solidarność tak na kopalni jak i w każdym innym, gdzie można się zapisać na manifestację.

Bądźmy razem 6 marca!!!

Żarty się skończyły!     

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.