Ilość wyświetleń: 170

Regionalna Karczma Piwna w Zabrzu

Po raz kolejny służby porządkowe NSZZ Solidarność Regionu Śląsko – Dąbrowskiego spotkały się na corocznej Karczmie Piwnej organizowanej przez Śląską Solidarność.

 

Po raz kolejny służby porządkowe NSZZ Solidarność Regionu Śląsko – Dąbrowskiego spotkały się na corocznej Karczmie Piwnej organizowanej przez Śląską Solidarność.


W piątek 7 lutego do Hali Sportowej w Zabrzu wstawiło się ponad tysiąc członków Solidarności wraz z gośćmi zaproszonymi, aby biesiadować przy pieczonej golonce i złocistym trunku.

Na Karczmie Regionu nie mogło zabraknąć zaproszonych gości, obecne było prawie całe prezydium KK NSZZ Solidarność z Przewodniczącym Piotrem Dudą na czele. Jak w ubiegłym roku obecny był przyjaciel Solidarności Paweł Kukiz, który wykonał kilka utworów wraz ze swoją nową kapelą.

Na regionalnej karczmie Solidarność ZG Sobieski reprezentowało ponad 50 związkowców. Na imprezie obecni byli również przedstawiciele KZ NSZZ Solidarność MPWiK Jaworzno, jaworznickiej Straży Pożarnej, MCKiS Jaworzno oraz PKM Jaworzno.

Przewodniczący NSZZ Solidarność ZG Sobieski został wyróżniony buławą „ za wierną służbę Solidarności”, jest to wyróżnienie dla przedstawicieli służb porządkowych, które są zawsze obecna na manifestacjach organizowanych przez NSZZ Solidarność dbając o bezpieczeństwo uczestników demonstracji. Natomiast Konwent Seniorów Solidarności uhonorował Przewodniczącego Sopatę statuetką z brązu przedstawiającą dłoń złożoną w literę „V” „Dziękujemy za Solidarność” to wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą wiele pracy na rzecz NSZZ Solidarność i są wierni ideałom związku.

Nad sprawnym przebiegiem zabawy czuwał kabaret „Jestem” z Piekar Śląskich, który niezmiennie od lat zapewnia wyśmienitą atmosferę, wypełniając czas konkursami, śpiewem i dobrym dowcipem.

Karczma Piwna NSZZ Solidarność Regionu Śląsko – Dąbrowskiego kończy sezon imprez barbórkowych.

Do zobaczenia za rok!!!

 

Zdjęcia z karczmy regionalnej tutaj >>>

Galeria II z Karczmy w Zabrzu >>>


Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.