Msza św. w KWK Kazimierz Juliusz

W piątek późnym wieczorem do protestujących w cechowni KWK Kazimierz Juliusz przybył Biskup Sosnowiecki Grzegorz Kaszak. Zapewnił o wsparciu dla protestujących oraz o modlitwie. Obiecał, że w najbliższą niedzielę w Cechowni KWK Kazimierz Juliusz zostanie odprawiona msza św.

W piątek późnym wieczorem do protestujących w cechowni KWK Kazimierz Juliusz przybył Buskup Sosnowiecki Grzegorz Kaszak. Zapewnił o wsparciu dla protestujących oraz o modlitwie. Obiecał, że w najbliższą niedzielę w Cechowni KWK Kazimierz Juliusz zostanie odprawiona msza św.

Ks. biskup słowa dotrzymał i w niedzielę o godzinie 1000 została odprawiona msza św. w intencji protestujących i ich rodzin.

We mszy uczestniczyli górnicy z kopalni Kazimierz Juliusz wraz z rodzinami. W nabożeństwie wzięło udział wiele pocztów sztandarowych, miedzy innymi  obecny był również sztandar NSZZ Solidarność z ZG Sobieski.

Zdjęcia z mszy św. tutaj >>>

Dział informacji NSZZ Solidarność ZG Sobieski.