Ilość wyświetleń: 316

Grudniowa Solidarność Górnicza

Ukazał się grudniowy numer „Solidarności Górniczej” zachęcamy do poświęcenia uwagi temu wydaniu. W środku znaleźć można szereg ciekawych a zarazem ważnych dla górnictwa artykułów.

 

 

Solidarność w PKW S.A. w szczególności poleca najważniejszy dla nas artykuł na str. 3 pod tytułem „Pozbyć się Solidarności! Pozbyć się Sopaty” opisujący działania pracodawcy wobec Przewodniczącego Waldemara Sopaty oraz całej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność w naszej spółce. Poza tym ciekawe sprawozdanie Przewodniczącego Sekcji Krajowej Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ Solidarność Jarosława Grzesika ze szczytu klimatycznego w Durbanie. Chyba żadnego pracownika kopalni nie musimy przekonywać, co dla naszej branży oznaczają podwyższone limity CO2 .Polecamy także wywiad z prof. Józefem Dubińskim dyrektorem naczelnym Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach, który tłumaczy zawiłości z limitami CO 2.


Zachęcamy do wersji elektronicznej „Solidarności Górniczej” w zakładce na stronie internetowej NSZZ Solidarność w PKW S.A. po prawej stronie lub kliknąć na „Solidarność Górnicza także tutaj pod artykułem.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski .


Solidarność Górnicza także tutaj >>>