Ilość wyświetleń: 319

Przedstawiciele NSZZ Solidarność na konwencji wyborczej Prezydenta Silberta

W czwartek 27 września odbyła się konwencja wyborcza Prezydenta Pawła Silberta, który ubiega się o kolejną kadencję prezydentury w Jaworznie.

W czwartek 27 września odbyła się konwencja wyborcza Prezydenta Pawła Silberta, który ubiega się o kolejną kadencję prezydentury w Jaworznie.

 

Jaworzno. Powód do dumy. Tak brzmi hasło wyborcze Prezydenta Pana Pawła Silberta w mających odbyć się za niespełna cztery tygodnie wyborach. Hasło jest jednocześnie niekłamanym hasłem, które już dziś jest aktualne. Bo któż już, po tak fantastycznym rozwoju miasta nie oceni swojego miejsca do życia, jak miejsce, z którego można być dumnym?

 

Szczęśliwą siódemkę, czyli siedem obszarów do działania na kolejne pięć lat nakreślił Pan Paweł Silbert w swoim wystąpieniu na konwencji.

 

Na konwencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli NSZZ Solidarność. Obecny był zastępca Przewodniczącego KK NSZZ Solidarność Bogdan Biś. Przewodniczący Sekcji Terenowej NSZZ Solidarność miasta Jaworzno Waldemar Sopata wraz z zastępcami Andrzejem Dudzikiem oraz Robertem Patykiem. Obecny był również Przewodniczący NSZZ Solidarność jaworznickiej edukacji Maciej Brül. Obecni byli również kandydaci na radnych, którzy są członkami NSZZ Solidarność.

 

Na konwencji obecni byli także Posłowie na Sejm, Pani Ewa Malik i Panowie, Dariusz Starzycki i Waldemar Andzel, Senator, Pan Michał Potoczny, dotychczasowi radni koalicji JMM – PIS w Jaworznie, przyjaciele, wspierający i współpracownicy prezydenta.

 

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.