Zapraszamy na wycieczkę do Pustkowa

Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność w TAURON Wydobycie S.A. ZG Sobieski zaprasza członków związku na czternastodniową wycieczkę do Pustkowa.

Zdjęcie: Pustkowo.info.pl

Pustkowo położone jest w zachodniej części wybrzeża woj. zachodniopomorskiego, w północno-zachodniej części powiatu gryfickiego. Pustkowo umiejscowione jest w środkowej części Wybrzeża Trzebiatowskiego, na utworach morenowych w kilku miejscach odsłoniętych przez formy akumulacji eolicznej. Na plaży w Pustkowie mimo użytkowania turystycznego przed niewysokim klifem rozwija się wydma przednia.

Zakwaterowanie w pięknym ośrodku Finezja przy głównym parku w Pustkowie, około 100 m od morza. Pobyt w ośrodku może być połączony z zabiegami rehabilitacyjnymi (potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego). Pracownicy ZG Sobieski mają możliwość skorzystania z dofinansowania ze swojego funduszu wczasowego.

Zapisy i bliższe informacje w biurach NSZZ Solidarność ZG Sobieski szyb Piłsudski i Sobieski. Nr. tel. 5682, 5706.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.