Spotkanie jaworznickiej Solidarności z posłem na Sejm RP Dariuszem Starzyckim

27.09.2016r w siedzibie jaworznickiej Solidarności odbyło się robocze pierwsze po wakacjach spotkanie przewodniczących związku z zakładów pracy zrzeszonych w  Biurze Terenowym. Gościem zaproszonym na to spotkanie był poseł na Sejm RP z naszego okręgu pan Dariusz Starzycki.

27.09.2016r w siedzibie jaworznickiej solidarności odbyło się robocze pierwsze po wakacjach spotkanie przewodniczących związku z zakładów pracy zrzeszonych w  Biurze Terenowym. Gościem zaproszonym na to spotkanie był poseł na Sejm RP z naszego okręgu pan Dariusz Starzycki.

Prowadzący spotkanie przewodniczący jaworznickiej solidarności kolega Waldemar Sopata gorąco przywitał zebranych w tym posła Starzyckiego. Gratulował na wstępie frekwencji, która nierozerwalnie związana była z osobą zaproszonego gościa.

Wypełniając zapisy porozumienia przedwyborczego poseł Starzycki przedstawił zebranym tematykę oraz ogrom zadań z jakimi przyszło się zmierzyć w ostatnim czasie przedstawicielom Rządu RP.  Pan Poseł omówił też problemy z jakimi zgłaszali się do niego z prośbą o pomoc przedstawiciele naszego związku.

Wszyscy zebrani z zainteresowaniem słuchali jaką pomoc otrzymali pracownicy skarbówki, Tauron Wytwarzanie oraz jakim dużym wyzwaniem jest wyjaśnienie trudnej sytuacji jaworznickiego SKOKU.

Wychodząc naprzeciw tak dużemu zainteresowaniu ze strony przedstawicieli naszego związku poseł Starzycki stwierdził, że raz na kwartał chętnie odwiedzi siedzibę jaworznickiej solidarności aby omawiać kluczowe dla nas tematy załatwiane w Warszawie.