Oferta kredytowa dla członków NSZZ Solidarność w ZG Sobieski

Większość ludzi korzysta z kredytów, wychodząc naprzeciw NSZZ Solidarność w ZG Sobieski dla członków związku wynegocjowała specjalną ofertę w SKOK Jaworzno.

Oprocentowanie, koszty, ubezpieczenia kredytów to wszystko wpływa na wysokość rat pożyczki. Jak je zmniejszyć? Wystarczy przyjść do biura NSZZ Solidarność na szybie Piłsudski lub Sobieski odebrać specjalny kupon i zwrócić się do siedziby SKOK Jaworzno.

Wszystko to z myślą o tych, którzy potrzebują gotówki, a szukają dobrych warunków zaciągnięcia pożyczki.

SKOK to grupa ludzi połączonych wspólną więzią o charakterze zawodowym lub organizacyjnym: pracownicy zatrudnieni w tym samym zakładzie pracy i osoby należące do tej samej organizacji społecznej lub zawodowej. Ważna jest rola społeczna, jaką pełnią SKOK-i – obsługują także ludzi, którzy bez możliwości korzystania ze spółdzielczych kas byliby pomijani w dostępie do pewnych usług finansowych, zwłaszcza kredytów. Sieć placówek SKOK jest największą, co do wielkości wśród instytucji oferujących ludności usługi finansowe.

Zainteresowanych jeszcze raz zapraszamy do biur NSZZ Solidarność w ZG Sobieski.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność w ZG Sobieski.