Komunikat dla członków NSZZ Solidarność w TAURON Wydobycie S.A.

W związku z pojawiającymi się nie do końca sprawdzonymi informacjami o rzekomych zmianach w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy informujemy członków NSZZ Solidarność w TAURON Wydobycie S.A., że na obecną chwilę członkowie Solidarności nie mają podstaw do obaw.

Nie oznacza to, iż nic się nie dzieje. Scenariusze wydarzeń mogą być różne i być może w pewnej chwili zwrócimy się do członków NSZZ Solidarność o wsparcie przewidziane w ustawie o związkach zawodowych do akcji protestacyjnej włącznie.

Wszelkich bliższych informacji udzielamy członkom Solidarności w biurach związku.

My działamy na wielu obszarach i różnych poziomach, nie wprowadzamy niepotrzebnego fermentu wśród załogi!!!

Dział informacji NSZZ Solidarność ZG Sobieski.