Turniej piłki nożnej z okazji XXX lecia powstania NSZZ Solidarność

To była kolejna impreza sportowa zorganizowana przez NSZZ Solidarność miasta Jaworzno z okazji XXX rocznicy powstania związku. Na boisku Orlik w Pieczyskach w sobotę 4 września został rozegrany turniej piłki nożnej Komisji Zakładowych NSZZ Solidarność z Jaworzna.

W rozgrywkach wzięło udział pięć zespołów: NSZZ Solidarność Elektrowni Jaworzno III, związkowcy z MPWiK Jaworzno, Solidarność Państwowej Straży Pożarnej Jaworzno, MCKiS Jaworzno oraz przedstawiciele Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność Zakładu Górniczego Sobieski. – Jest to turniej z okazji XXX rocznicy Solidarności. Cykl imprez sportowych rozpoczęliśmy w ubiegłym tygodniu od tenisa stołowego. Wręczenie pucharów dla zwycięskich drużyn nastąpi na stadninie w Ciężkowicach w dniu 12 września podczas Pikniku Rodzinnego, który będzie podsumowaniem wszystkich imprez związanych z XXX rocznicą powstania NSZZ Solidarność. – Mówił organizator imprezy Wojciech Błachnio Przewodniczący NSZZ Solidarność MCKiS Jaworzno.

Turniej był na wysokim poziomie, drużyny dostarczały wiele emocji szybką grą, padło wiele bramek. Zwycięzcami zostali członkowie Solidarności PSP Jaworzno drugie miejsce przypadło związkowcom z MPWiK Jaworzno natomiast kolejne miejsce zajęła Solidarność z ZG Sobieski.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Zdjęcia z turnieju piłki nożnej z okazji XXX lecia NSZZ Solidarność>>>